Vēl ir pieejamas biļetes uz skolēnu dziesmu un deju svētku koncertiem

2010. gada 17. jūnijs / dziedundejo.lv
Vēl ir iespējams iegādāties biļetes uz vairākiem X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncertiem, kuri notiks Rīgā no 2010. gada 6. jūlija līdz 11. jūlijam. Tajos piedalīsies vairāk nekā 30 000 bērnu un jauniešu.

DSC_0659
Ikvienam Latvijas iedzīvotājam un arī viesiem ir pieejamas biļetes uz koru koncertu „Mana zeme – zemīte skaistā!”, mūsdienu deju koncertu, bērnu simfonisko orķestru koncertu, pūtēju orķestru koncertu „Priecīgs koncerts”, folkloras kopu koncertu „Es mācēju, es mācēju, ko tie citi nemācēja”, tautas mūzikas koncertu „Saule sēja sidrabiņu” un jaunrades kora dziesmu koncertu „Radītprieks”. Jau biļešu tirdzniecības sākumā īsā laikā tika izpirktas visas biļetes uz deju lielkoncertu „Deja kāpj debesīs”. Plašāka Svētku programma mājaslapā www.dziedundejo.lv.

Jau ziņots, ka biļetes uz Svētku koncertiem maksā no 3 līdz 20 latiem, bet uz ģenerālmēģinājumiem – no 1 līdz 3 latiem.
„Biļešu paradīze” piedāvā iegādāties biļetes kasēs lielākajās Latvijas pilsētās un internetā http://www.bilesuparadize.lv/organizers/413. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja koncertos ir bez maksas, bet viņiem netiek nodrošināta atsevišķa sēdvieta.

Lai ikviens interesents varētu izjust Dziesmu un deju svētku noskaņu, ir gādāts par tiešraidēm Latvijas Televīzijā un Latvijas Radio.

X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus organizē LR Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centrs www.visc.gov.lv. Svētku ģenerālsponsors ir O!Karte, kuras sauklis ir „Kam ir ko teikt!”

Pirmo reizi svētku procesa vēsturē tie iekļauti UNESCO svinamo dienu kalendārā 2010. – 2011. gadam, atzīmējot skolu jaunatnes svētku 50. gadadienu un to nozīmi Baltijas dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un pārmantošanā.

15 komentāri to “Vēl ir pieejamas biļetes uz skolēnu dziesmu un deju svētku koncertiem”

 1. Diana saka:

  Kāds zin, vai bērna invalīda pavadonim arī jāpērk biļete? Lūdzu uzrakstiet!

 2. Ingrīda saka:

  Manuprāt, tas būtu normāli, ja katram dalībniekam tiktu rezervētas vismaz 2 biļetes ģimenei. Tagad ss.lv pārdod biļetes par 45 Ls katru…Kura lauku (vai Rīgas!)ģimene to var atļauties??

 3. Marta - Ilzei saka:

  Ilze vai Tu varētu vairākus deju koncertus tā vienkārši nodejot? Padomā tak par tiem bērniem, kāda slodze viņiem ir tas pats 1 lielais koncerts, nemaz nerunājot par mēģinājumiem un ģenerālmēģinājumu. ;)

 4. ilze saka:

  vai tiešām grūti ir uztaisīt varākus deju koncertus Daugavas stadionā, lai varētu normāli visi skatīties gribētāji dabūt noskatīties. Problēmas jau bija Lielajos Dz svētkos ka nevarēja dabūt biļetes uz deju koncertiem Daugavas stadionā.

 5. Paula saka:

  Muusu d\korim biljeshu rezerveeshanu nepiedaavaaja.! :)
  nekas cits vien neatliek,kaa iegaadaaties biljetes…biljeshu servisa kasees :)

 6. Sandra saka:

  Kādas muļķības – biļetes vēl ir! Nupat pati nopirku biļešu paradīzē. Jā, lētākās ir 10Ls, bet nu komōn – varētu padomāt, ka pirmo reizi Dziesmu svētki, ka nezina, ka laicīgi jāpasūta. Pie tam, kāpēc vecāki nevar redzēt bērnus dejojam? Māsasdēls laicīgi paziņoja, ka biļetes tuviniekiem tiek rezervētas jau caur kolektīvu (tas bija maijā, ja nemaldos) un neviens netika apdalīts.

 7. dace saka:

  Informāciju par to, kuras biļetes VĒL IR PIEEJAMAS meklējiet mājas lapā http://www.bilesuparadize.lv.

 8. Sanda saka:

  Nevienu biļeti jau nevar dabūt ne pa maksu ne kā savadāk uz skolu ar deju kolektīvu iedot tikai 12 biļetes un tikai par 15 Ls virsrakst pilnīgi neatbilst taisnībai, kā lai vecāki redz vismaz kājās stāvot bērnus. Kas zin, kur var nopirkt pasakiet?

 9. Inese saka:

  Vai kads var pateikt apm. cikos beigsies tautas deju koncerts, kas sakas svetdien, plkst. 11:00?
  Paldies!
  Inese

 10. liene saka:

  mani vecāki arī netiek redzēt mani dejojam, pat uz ģenerālmēģinājumu izpārdots viss..

 11. Diāna saka:

  Mēs dzīvojam diezgan tālu no Rīgas, bet ome ar vectēvu dzīvo Rīga.Mazdēls brauc dejot. Viņi būtu ar mieru aiziet uz deju lielkoncertu, bet biļetes diemžēl izpārdotas. Asaras sariešas acīs…

 12. admin saka:

  Daudzas biļetes bija rezervētas, taču netika izpirktas. Tā nu mēdz gadīties ar to rezervāciju – gribu, gribu, vajag, vajag, nu tik būs – taču, kad jāizpērk, to neizdara.
  Šobrīd situācija ir tāda, ka pieejamas biļetes arī uz deju koncertiem – lūdzam interesēties BiļešuParadīzes kasēs.

 13. Gunita saka:

  Tā ir nenormāla situācija,ka vecākiem nav iespējas normāli iegādāties biļetes uz Deju lilkoncertiem un redzēt savus bērnus dejojam tik lielā pasākumā.Laukos ar internetu ir grūti un kases ir tālu.Katram dalībniekam vajadzētu būt rezervētai vismaz 1 biļetei priekš vecākiem.Pilnīgi sirds lūzt no bēdām!

 14. Ingrīda saka:

  Diemžēl arī vecāki netiek dzīvajā redzēt savus bērnus dejojam :( Vai tiešam biļetes uz Deju koncertiem nav pieejamas arī tirdzniecības vietās?

 15. Ksenja saka:

  Grībeju nopirk biletes uz Tautas dejas,bet jau MAIJA ne bija neviena bileta!!!!!!!!!!

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings