Veidos dokumentālo filmu par Dziesmu un deju svētkiem

2010. gada 27. maijā | Dzintars Dreibergs
X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un svētku organizatori sadarbībā ar jaunatnes organizāciju AVANTIS meklē atraktīvus dejotājus, lai veidotu dokumentālus sižetus par viņu ceļu līdz šīs vasaras skolēnu dziesmu un deju svētiem. Ja jūsu kolektīvā ir skolnieks vai skolniece, kura stāsts būtu izstāstāms visai Latvijai- neklusējiet un dodiet ziņu mums!

Mēs meklējam filmas varoni – meiteni, kura mācās 8.-12. klasē un kura piedalās šī gada DEJU (bet var arī dziesmu) svētku atlasē un kopā ar savu kolektīvu pretendē uz iekļūšanu deju svētkos Rīgā. Jo īpaši aicinām norādīt dalībniekus, kuru dzīvesstils vai sabiedriskais stāvoklis neļauj to asociēt ar klasisko jeb “pareizo” dziesmu svētku dalībnieku. Mēs zinām, ka dzīve balstās uz kontrastiem, tāpēc meklējam neordinārus dzīvesstāstus un īpašu dzīves uztveri.

Aicinām atklāt savus stāstus un dalīties ar mums, tādējādi, daloties ar plašu skatītāju loku. Paveroties visapkārt, mēs redzam, ka interesanti cilvēki – ar kuriem mēs lepojamies, par ko brīnamies vai kurus nesaprotam – ir tepat mums apkārt, tepat jūsu kolektīvā. Vai jūsu kolektīvā ir cilvēks, kam šie svētki ir svarīgi pavisam negaidītā veidā?

Liels paldies! Būsim priecīgi par jebkuru ideju un gaidīsim ierosinājumus uz e-pasta adresi dzintars.dreibergs@gmail.com vai arī pa tālruni 291-444-77.

2 komentāri to “Veidos dokumentālo filmu par Dziesmu un deju svētkiem”

  1. Dejotajs47 saka:

    Kādas aptuvenas izmaksas plānotas topošai filmai, ja nav noslēpums? Un kur vispār varēs iepazīties ar svētku izdevumu tāmēm? Deju svētku dalībnieks.

  2. [...] This post was mentioned on Twitter by Raivo Kreicbergs, Guna Anna Sniedziņa, JBar, Dziesmu Deju Svētki, Dziesmu Deju Svētki and others. Dziesmu Deju Svētki said: Režisors Dzintars Dreibergs veidos dokumentālo filmu par Dziesmu un deju svētkiem – http://sl.ly/f1ae6 [...]

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings