Valsts prezidents pateicas visiem jauniešu dziesmu un deju tradīciju kopējiem

2010. gada 31. maijs / Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests
Valsts prezidents Valdis Zatlers sveic visus dziedātājus, dejotājus un mūziķus – kopskaitā 31 tūkstoti dalībnieku, kuri ir izcīnījuši iespēju piedalīties X Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos 6.-11.jūlijā Rīgā.

Prezidents_Valdis_Zatlers
Vienlaikus Valsts prezidents izsaka pateicību visiem pedagogiem un kolektīvu dalībniekiem, kuri piedalījās atlasēs un skatēs, jo tieši gatavošanās process svētkiem ļauj saglabāt un nodot nākamajām paaudzēm latviskajā dziesmā un dejā ieausto garīgo bagātību.
Pateicību Valdis Zatlers izsaka visiem skolotājiem, kuri neatlaidīgi un mērķtiecīgi vadīja skolu jaunatni mēģinājumu un gatavošanās procesā, pilsētu un novadu pašvaldībām, kuras atbalstījušas savu izglītības iestāžu pārstāvjus, kā arī dziedātāju, dejotāju un mūziķu lielākajiem atbalstītājiem – viņu ģimenēm un draugiem.
Paldies Valsts prezidents kā Jaunatnes dziesmu un deju svētku patrons saka arī ikvienam skolēnam un studentam, kurš mācījās dziesmas, iestudēja deju soļus un cītīgi piedalījās mēģinājumos.
„Arī tie, kuri nepiedalīsies svētkos Rīgā, var savas apgūtās prasmes izmantot, lai iepriecinātu citus cilvēkus – aicinu jūs koncertēt sava novada ļaudīm pilsētu estrādēs, daudzveidīgajos vasaras pasākumos, viesojoties pie vecajiem ļaudīm pansionātos un citviet,” norāda Valsts prezidents. Viņš uzsver, ka dziesma un deja sniedz pozitīvas emocijas, kas ir vajadzīgas ik dienas labos un jo īpaši grūtos laikos.
Valsts prezidents novēl: „Lai dziesmās un deju soļu rakstos uzmirdz mūsu galvaspilsēta Rīga un visa Latvija! Es novēlu mums visiem svētku prieku!”

Comments are closed.

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings