Svētku dalībniekiem sabiedriskais transports būs bez maksas, kā arī tas kursēs ilgāk un biežāk

2010. gada 5. jūlijs / Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Saskaņā ar Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča rīkojumu no 6. līdz 11. jūlijam X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki, uzrādot dalībnieka identifikācijas karti, ir tiesīgi izmantot pašvaldības sabiedrisko transportu bez maksas.

9. jūlijā sabiedriskais transports no pilsētas centra kursēs līdz plkst. 1.00, savukārt 10. jūlijā – līdz plkst. 2.00, kā arī tiks palielināts autobusu, tramvaju un trolejbusu skaits maršrutos saskaņā ar svētku pasākumu plānu.

Pilsētas izpilddirektors aicina arī privātos pasažieru komercpārvadātājus atbilstoši iespējām organizēt pasažieru pārvadājumus to apkalpotajos maršrutos 9. un 10. jūlijā attiecīgi līdz plkst. 1.00 un plkst. 2.00.

Informāciju sagatavoja: Uģis Vidauskis, tālr.: 67105908; 26334633

2 komentāri to “Svētku dalībniekiem sabiedriskais transports būs bez maksas, kā arī tas kursēs ilgāk un biežāk”

  1. Ance saka:

    Bet vai man kā koncerta skatītājam arī būs sabiedriskais transports bez maksas? rīt dodos uz ģenerālmēģinājumu un iedomājos, vai jāmaksā sabiedriskajā braukšanas maksa?

  2. Sarmīte saka:

    Sabiedriskais transports vienmēr ir bijis bez maksas.Tikai žēl,ka Latvijas Dzelzceļš, kurš ir šo svētku atbalstītājs, nedod iespēju bez maksas braukt elektriskajos vilcienos pilsētas robežās,piemēram, no Imantas, Zolitūdes vai Ķengaraga.

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings