SOS ciemata dejotāji pošas Dziesmu un deju svētkiem

2010. gada 22. jūnijs | Antis Lūsa / Liesma
Valmieras SOS bērnu ciematā jau otro gadu Ilonas Miglas vadībā sekmīgi darbojas tautas deju grupa «Mārīte». Ideja par dejošanu radusies ciemata mammai Indrai Petrovai. Pašlaik te dejo ap 80 % ciemata bērnu, un bērnu vecākā grupa pirmo reizi piedalīsies X Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Liesma19junijs
Foto no SOS bērnu ciemata arhīva.
— SOS bērnu ciematā izveidojām trīs grupas — mazāko grupā dejo no trīs gadiem, vidējo no 1. līdz 3. klasei un lielāko no 3. līdz 6. klasei,— stāsta Ilona Migla. — Nodarbības notiek divreiz nedēļā pa stundai. Patiesībā ar stundu ir par maz, tomēr bērnam uzmanību noturēt ilgāk ir grūti. Vecākajā grupā mums ir 10 pāri, bet, tā kā lielajos svētkos piedalīties var tikai deviņi, diviem bērniem diemžēl vajadzēs palikt mājās. Ciematam savu tērpu nav, tāpēc nācās tos aizņemties no kolēģiem. Līga Kokarēviča aizdeva svārkus, SOS mammas uzšuva apakšsvārkus un blūzes, nopirkām pastalas. Jostas un vainadziņus sagādāju es. Liesma Ērgle puišiem aizdeva bikses. Ceru, ka nākamgad mums pašiem būs savi tērpi.
Uz pirmajiem Dziesmu un deju svētkiem dosies arī Beāte Grugule. — Lai gan brīžiem dejot ir grūti, man tomēr patīk, jo zinu, ka priekšā lieli svētki, kur varēs iepazīties ar jauniem draugiem,— viņa priecājas.
Elmārs Grugulis Dziesmu un deju svētkos piedalīsies otro reizi. — Ceru, ka svētkos iepazīšos ar jauniem draugiem un patīkami pavadīšu laiku, — viņš saka.

2 komentāri to “SOS ciemata dejotāji pošas Dziesmu un deju svētkiem”

  1. Rihards Saule saka:

    O! Malači!

    Pamanīju gājienā Mārītes dejotājus. Uz manu “Lai dzīvo “Mārīte”!!!” dejotāji sparīgi atbildēja ar skaļām gavilēm. Prīmā!!!

  2. Jānis saka:

    Vienkārši super – Turies Ilona!

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings