Skolēnu dziesmu un deju lielajos koncertos īpaši domāts par skatītājiem ar speciālām vajadzībām

2010. gada 9. jūlijs / dziedundejo.lv
X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skatītāju ar speciālām vajadzībām ērtībai Mežaparkā kursēs speciāli aprīkots autobuss, savukārt Daugavas stadionā būs nodrošināta iespēja piebraukt tuvāk svētku norises vietai.

X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skatītāju ar speciālām vajadzībām ērtībai Mežaparkā pirms koru koncerta „Mana zeme – zemīte skaistā” ģenerālmēģinājuma 9. jūlijā un pirms paša koncerta 10. jūlijā kursēs speciāli aprīkots autobuss no divām pieturvietām uz estrādi. Viena pieturvieta – no Ostas prospekta un Mores ielas krustojuma (no Viestura prospekta puses). Otrā pieturvieta – no Rīgas Nacionālā Zooloģiskā dārza ieejas.

Daugavas stadionā tikai skatītājiem ar speciālām vajadzībām saskaņā ar policijas norādījumiem būs iespēja piebraukt līdz Stadiona ielas un Augšielas krustojumam un izlaist pasažierus. Tālāk automašīnai pa Asaru ielu būs jādodas projām, lai to novietotu atļautā vietā. Atsevišķas stāvvietas nodrošināšana, ņemot vērā stadiona vēsturisko atrašanās vietu, nav iespējama.

4 komentāri to “Skolēnu dziesmu un deju lielajos koncertos īpaši domāts par skatītājiem ar speciālām vajadzībām”

 1. Elfa saka:

  Vakar Vērmanītī sanākuši daudzi nedzirdīgie vecāki, draugi un radi…Jo tur uzstājās nedzirdīgie bērni ar melodeklamāciju. Diemžēl koncerts ritēja bez surdotulkojuma… Mēs ļoti vēlējāmies dzirdēt ko runā, ko dzied…Jums no mūsu zīmju valodas tiek tulkotas runas valodā ar dziesmu vārdiem, bet mums ne… Jūtamies kā pēdējie muļķi… Labi, ka mana mamma bija klāt un pastāstīja. Bet tas nav viņas pienākums!
  Kopumā mums ļoti patīk svētki! paldies!

 2. Romualds saka:

  Turpmāk šādus gestapo cienīgus pasākumus vērošu TV ekrānā.
  Jūsu pieminētā “apsardze” drīzāk iederētos kādā Vecrīgas naktsklubā, es uzskatu ka šāda veida pasākumā tā drīzāk bija NEKAUNĪGA sponsoru lobēšana!
  Pirmkārt, pudele bija neatvērta un šaubos ka Cido grupa Mangaļu minerālūdens pudelē pildītu alkoholu, neskatoties uz to, ka nav pasākuma sponsors.
  Otrkārt, minerālūdeni pasākuma laikā netirgoja, viss dzērienu asortiments sastāvēja no Miestiņa kvasa un Vivafresh dzeramā ūdens.
  Treškārt, pēc pasākuma visas “atstātās” pudeles mistiskā veidā bija pazudušas.
  Neskatoties un to, ka koncerts bija lielisks, palika ārkārtīgi pretīga pēcgarša.

 3. ATBILDE: Apsardzes pienākumos neietilpst pārbaudīt pudeles saturu (vai tur iepildīts alkoholiskais dzēriens vai ūdens), tāpēc apmeklētājiem tiek lūgts atstāt pudeli ārpusē, kuru pēc koncerta varēs saņemt atpakaļ. Ūdeni var iegādāties pasākumu norises vietās.

 4. Romualds saka:

  Jā gan, padomāts!!! Vakar ģenerālmēģinājumā manam sievastēvam, 2. grupas invalīdam pie ieejas atņēma minerālūdens pudeli. Sēdi nu večuk četras ar pusi stundas saulītē! [..]

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings