Skolēni dzied un dejo portālā Delfi

2010. gada 02. aprīlis  

Šodien portāls “Delfi” sadarbībā ar X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku organizatoriem atklāja jaunu, īpaši Svētkiem veltītu sadaļu. Svētku sadaļā būs fotostāsti un reportāžas gan no Svētku gaidīšanas pasākumiem, gan arī aktualitātes norises laikā Rīgā, no 6. līdz 11. jūlijam.

“X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir no tiem valstiski nozīmīgajiem kultūras notikumiem, kuriem portāla “Delfi” atbalsts īpašas uzmanības un īpašas sadaļas izskatā pienākas nevis kā dāvana, bet gan “pēc likuma un taisnības”. Varam solīt netaupīt savus resursus un spēkus, lai palīdzētu svētku popularizēšanā… Varam vien solīt turēt roku uz pulsa, sniedzot lasītājiem un dalībniekiem aktuālāko un svarīgāko informāciju…Lai virpuļo!” teic portāla “Delfi” kultūras ziņu redaktors Jānis Kalve.

Svētkiem veltīto sadaļu var aplūkot šeit.
Papildu informācija
Tel.: 67350815
e-pasts: dziedundejo@visc.gov.lv

X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus organizē LR Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centrs www.visc.gov.lv

Pirmo reizi svētku procesa vēsturē tie ir iekļauti UNESCO svinamo dienu kalendārā 2010. – 2011. gadam, atzīmējot skolu jaunatnes svētku 50. gadadienu un to nozīmi Baltijas dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un pārmantošanā.

Vairāk par Svētku procesu, jubilejas gadu un norisi lasi dziedundejo.lv

Comments are closed.

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings