Sāk darboties dziesmu un deju svētku Informācijas un preses centrs

2010. gada 6. jūlijs / dziedundejo.lv
No 6. jūlija plkst. 8.00 sāk darboties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Informācijas un preses centrs Vērmanes dārzā, Tērbatas ielā 2, Rīgā, bijušajā Vernisāžas ēkā, ieeja no parka puses. Centrs būs atvērts līdz 11. jūlijam, un tā darba laiks ir no plkst. 8.00 līdz 23.00.

Centrā akreditētajiem mediju pārstāvjiem ir iespēja lietot datorus un pieslēgties internetam. Katru rītu šeit var saņemt informāciju par dienas aktuālajiem notikumiem, savukārt vakaros – publicēšanai svētku fotogrāfu dienas koncertu un citu pasākumu fotogrāfijas.

Tie, kas savlaicīgi akreditējušies svētku notikumu atspoguļošanai, Informācijas un preses centrā var saņemt savas akreditācijas kartes.

Arī lielāko koncertu norises vietās ir iespēja lietot datoru ar interneta pieslēgumu: Daugavas stadionā jau no 7. jūlija plkst. 10.00, savukārt Mežaparka Lielajā estrādē – no 8. jūlija plkst. 10.00. Lūdzam šeit meklēt informācijas centru saskaņā ar teritorijā esošajām norādēm.

1 komentārs to “Sāk darboties dziesmu un deju svētku Informācijas un preses centrs”

  1. [...] This post was mentioned on Twitter by kaspars. kaspars said: RT @dziedundejo Sāk darboties dziesmu un deju svētku Informācijas un preses centrs – http://tinyurl.com/34822lk [...]

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings