Rīgas 6. vidusskolas pūtēju orķestris uzvar orķestru finālkonkursā

2010. gada 7. jūlijs / dziedundejo.lv
X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros 7. jūlijā noslēdzies pūtēju orķestru fināla konkurss, kurā vislielāko punktu skaitu ieguvis Rīgas 6. vidusskolas pūtēju orķestris diriģenta Haralda Bārzdiņa vadībā (55,25 punkti) – A grupas dalībnieks.

Konkursa B grupas uzvarētājs ir Talsu rajona Bērnu un jauniešu centra pūtēju orķestris, diriģenti Jānis Smilga un Raitis Rērihs, savukārt C grupā labākais ir Naukšēnu vidusskolas pūtēju orķestris, diriģents Gvido Brenčevs.

Pūtēju orķestru finālkonkursā kopumā piedalījās 17 pūtēju orķestri trīs grupās: A, B un C. Žūrijas komisiju pārstāvēja Bert Langeler (Holande), Harry Illak (Igaunija), Hando Poldamäe (Igaunija) un atbildīgais sekretārs Egils Šķetris.

Tabula ar iegūtajiem punktiem pieejama šeit.

16 komentāri to “Rīgas 6. vidusskolas pūtēju orķestris uzvar orķestru finālkonkursā”

 1. Ieva saka:

  Andrej, vai tev bija kāda sāpe? Mēs Siguldieši vispār sākotnēji necerējām tik tālu tikt, bet sanāca labāk nekā bijām domājuši. Par 1. vietu jau visiem orķestriem bija skaidra bilde pirms sākās dziesmu svētki un skates. Cīņa vairāk vai mazāk starp pārējiem orķestriem norisinājās par 2. vietu nevis 1. vietu, lai gan klusa cerība bija arī par augstāko godalgu. Par to mācēšanu zaudēt, pietiekami esam zaudējuši, ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi, pie tā diemžēl bija ar laiku jāpierod, par sliktajiem rezultātiem mums mēģinājumos tika arī pietiekami daudz atgādināts. Tajā vakarā, kad paziņoja rezultātus, mēs pat vairs nedomājām par 1. vietu, kas bija aizņemta jau daudzus mēnešus iepriekš, mēs bijām pilnīgā eiforijā par savu 2. vietu, jo pa dažiem mēnešiem spējām no A grupas pēdējās vietas tikt uz 2. vietu, tas mums bija sasniegums, par ko man vēl arvien ir milzīgs prieks un gandarījums. Tā kā Andrej zini to, kas Sudrabskaņa manāmi sāk mīt uz papēžiem 6. vidusskolai. Būs atkal ierastais duelis Sudrabskaņa pret 6. vidusskolu. Abi kolektīvi ir labi. Tiekamies skatēs nākamo gadu :) Turās

 2. Andrejs ir vecis! 2 saka:

  Tu esi foršs :D

 3. Anna saka:

  nu ja SKOLĒNU orķestru skatē nospēlē lielais Auseklītis, kurš piedalās arī lielajās skatēs, tad jau protams pirmā vieta. Lielajā skatē gan kkā vairs neturas. Spēlēt jau spēlē labi, bet nekādu zeltaskaņu tiešām saklausīt nevar.. un jā, ja Bārzdiņš nebūtu diriģents tas būtu pavisam parasts orķestris.
  Vnk nevajag apvainot citus ;)

 4. Andrejs ir vecis :D saka:

  Izskatas, ka te kaads UZDROŠINĀJIES interneta portala apvainot citu orkjestri! Diezgan bravuriigi, ANDREJ!!! Tikai njem veeraa, ka ja tev muizniekam acis butu japasaka savas domas, tad gan butu slapja vieta palikusi pari no tevis!
  Un jamacas ir ne tikai zaudet, bet ari pieturet muti! 6aas skolas orkjestris spele labak, bet kursh gan nespeletu, ja dirigjents ir skolas direktors!!

 5. Artūrs saka:

  Malači Balvi! Kā vienmēr starp labākajiem!

 6. Andrejs saka:

  Sudrabskaņa, nestāv tuvu 6tās vidusskolas zeltaskaņai :D
  Muižnieka orķestris vienmēr visu sačakarē un vēlpietams zaudē
  jāmācas

 7. zhanis saka:

  ohooo…Nauksheenieshi malachi!:))
  zhetoni jums!:)

 8. Velga saka:

  Siguldieši- malači!!! 2. vieta A grupā- izcils rezultāts!

 9. Dace saka:

  Visu cieņu H.Bārzdiņa!!! Brīnišķīgs direktors, ļoti laba skola un puiši malači-URĀ!!!

 10. Andrejs saka:

  ai Talsi tik pa B grupu, bet 6tā malači

 11. agnese saka:

  talsinieki ir un buus vislabaakie!!!!!

 12. Māris saka:

  Talsi – malači

 13. dezorganizācija saka:

  bardaks lielāks nekā citos Dziesmu Svētkos? un ziņu un informācijas publicēšana zem kuras katras kritikas. kur fails ar VISIEM skatē uzstājušajiem orķestru punktiem? nožēlojami!!!

 14. Daina saka:

  6.vsk. – Malači :))

 15. janis saka:

  gribēju painteresēties, kur var redzēt visu tabulu ?!?! kurš kurā vieta un ar kādiem punktiem :)

 16. Andrejs saka:

  Bet protams :)

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings