Piedāvā spēlēt spēli “Klimata pārmaiņas”

2010. gada 20. maijs | Evita Brokāne/Dzirkstele
Gatavojoties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Valsts izglītības satura centrs aprīļa nogalē Bērnu un jauniešu centrā “Altona”, Rīgā organizēja projekta “Zaļais kods” vides izziņas spēļu konkursa “Iepazīsti vidi!” noslēguma pasākumu.

Dzirkstele
No 59 konkursam iesūtītajām spēlēm dalībai noslēgumā tika izraudzītas 33 spēles. Starp tām bija arī Galgauskas pamatskolas spēle “Monopols” “Klimata pārmaiņas”, informē skolotāja Sanita Lazdiņa. Šīs spēles tēma pievērsa cilvēku uzmanību tam, ko var darīt, lai pasargātu vidi un saglabātu dabas resursus. Veidojot savu spēli, Galgauskas skolas skolēni vairāk uzzināja par faktoriem, kas ietekmē klimata pārmaiņas un ko var katrs darīt, lai pasargātu sevi un apkārtējo vidi.
Pasākumā katra dalībkomanda prezentēja savu spēli. Dalībniekiem bija iespēja izspēlēt arī citu skolu spēles un apbalvot iepatikušos spēli. “Spēļu dalībnieki, kuru spēles mums iepatikās, dāvaniņā saņēma Galgauskas pamatskolas Upes takas bukletu un rakstāmlietu komplektu ar skolas logo. Varbūt kādreiz šie skolēni apciemos mūs un viņiem būs iespēja apmeklēt mācību nodarbību Upes takā,” cer galgausnieši.
Par piedalīšanos pasākumā bērni saņēma Pateicību un pildspalvu ar uzrakstu “Zaļais kods”, taču, kā atzīst viņi paši, vislabākā dāvana viņiem bija pieredze, kas tika gūta, piedaloties šajā pasākumā.

Comments are closed.

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings