O!Kartes dziedātāji Dziesmu dienas ietvaros pieskandināja visu galvaspilsētu

Šodien būs grūti atrast cilvēku, kurš nezinātu, ka šonedēļ Rīgā notiek X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki.

Par to parūpējušies O!Kartes dziedātāji, kas Dziesmu dienas ietvaros pieskandināja visu galvaspilsētu, pievienojot savam korim nejauši satiktu garāmgājēju balsis un liekot smaidā atplaukt pat visskeptiskākajiem cilvēkiem. Latvieši tiešām ir dziedātāju tauta, mēs to vēlreiz pārbaudījām praksē!

6. jūlijā, jau no paša rīta daudzskaitlīgā dziedātāju „armija” devās Rīgas ielās, piedziedāja sabiedrisko transportu un uzņēmumu birojus. Viņi pabija gan LMT birojā, gan Latvijas dzelzceļā un lidostā Rīga, Baltā, Rīgas piensaimniekā, CSSD un pat Rīgas Centrāltirgū, lai vakarā vienotos kopīgā dziesmā pie tirdzniecības centra Origo.

Jaunieši, lai gan noguruši no vairāk nekā 8 stundu dziedāšanas, visi kā viens šodien atzīst, ka tik lielu sirsnību un apkārtējo uzmanību viņi vēl nekad nebija izjutuši: lidostā viņus sagaidīja ar aplausiem un ovācijām, Centrāltirgū un Latvijas dzelzceļā ar sirsnīgu sadziedāšanos un cienastu. Savukārt LMT, kas ir Dziesmu dienas iniciators, birojs vakar pārvērtās par dziedātāju atpūtas vietu, kur par jauniešiem laipni rūpējās LMT darbinieki. Pateicībā par to, jaunieši viņus priecēja ar skanīgām dziesmām, neļaujot ne brīdi norimt jautrībai un Dziesmu svētku gaisotnei.

2 komentāri to “O!Kartes dziedātāji Dziesmu dienas ietvaros pieskandināja visu galvaspilsētu”

  1. [...] This post was mentioned on Twitter by Sandra Rasnača. Sandra Rasnača said: RT @dziedundejo: O!Kartes dziedātāji Dziesmu dienas ietvaros pieskandināja visu galvaspilsētu http://ht.ly/182S7n [...]

  2. Vilciņa TV saka:

    Super!
    Man ļoti patika!

    Video par dziesmām tramvajā un LMT birojā skaties arī te:
    http://www.draugiem.lv/vilcins/

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings