Nosauc biļešu cenas uz Svētku koncertiem

2010. gada 30. aprīlis
Zināmas biļešu cenas uz X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumiem. Kā vēsta Svētku organizatori, lētākās biļetes maksās 1 latu, dārgākās 20 latus. Uz koncertu ģenerālmēģinājumiem biļetes maksās sākot no 1 lata, savukārt uz koncertiem – no 3 latiem. Šobrīd mākslinieciskajiem kolektīviem jau dota iespēja rezervēt biļetes uz koncertiem, bet plašākai sabiedrībai tās būs pieejamas no maija “Biļešu paradīzes” kasēs.

Svētku pasākumi notiks no 6. līdz 11.jūlijam Rīgā. Ekonomiskās situācijas dēļ X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos nebūs atklāšanas pasākuma Daugavmalā, kā arī vairāki citi koncerti pārcelti no lielākām telpām uz mazākām. Plašākie koncerti, kā allaž, notiks Mežaparka estrādē un “Daugavas” stadionā.

Rīgas dome paziņojusi, ka Svētku dalībnieki laikā no 6. līdz 10.jūlijam pašvaldības sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas, dalībniekiem būs jāuzrāda sava svētku dalībnieka identifikācijas karte. Svētku laikā Rīga uzņems aptuveni 30 tūkstošus dalībnieku no visiem Latvijas novadiem, kā arī vairākus ārvalstu skolēnu kolektīvus. Rīgas skolās tiks izmitināti vairāk nekā 24 tūkstoši Svētku dalībnieku.

Comments are closed.

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings