LTV piedāvā svētku koncertu atkārtojumus un DVD ierakstus

2010. gada 14. jūlijs / Latvijas Televīzija
X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atspoguļojums Latvijas Televīzijas ēterā raisījis ļoti plašu skatītāju interesi. Jau no šīs nedēļas LTV1 piedāvās svētku koncertu atkārtojumus, kas būs skatāmi turpmākajās sestdienās.

Sestdien, 17. jūlijā, plkst. 13:35 – tautas deju kolektīvu laureātu koncerts „Tur uzplauka pumpuriņi”.
Sestdien, 24. jūlijā, plkst. 13:45 – jaunrades kora dziesmu koncerts “Radītprieks”.
Sestdien, 31. jūlijā plkst. 13.35 – pūtēju orķestru koncerts „Priecīgs koncerts”.
Sestdien, 14. augustā, plkst. 12.40 – mūsdienu deju koncerts.
Sestdien, 21. augustā, plkst. 12.35 – koru koncerts „Mana zeme – zemīte skaistā”.
Sestdien, 28. augustā, plkst. 13.05 – tautas deju lielkoncerts „Deja kāpj debesīs”.
Tautas mūzikas koncerta „Saule sēja sidrabiņu” atkārtojuma laiks šobrīd tiek precizēts.

Latvijas Televīzija arī atgādina, ka visi minētie koncerti, kurus translēja Latvijas Televīzijas 1. kanāls (LTV1), kā arī svētku gājiens, pieejami arī DVD formātā. Ierakstus var iegādāties Latvijas Televīzijā, Zaķusalas krastmalā 3, iepriekš zvanot pa tālruni 67200285 (darbdienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:30).

9 komentāri to “LTV piedāvā svētku koncertu atkārtojumus un DVD ierakstus”

 1. Gerda saka:

  Man ir divu konnceru DVD – Noslēguma koncerts Mežaparkā un tautas mūzikas koncerts SAULE SĒJA SIDRABIŅU.:) Ja kādam ir interese, tad sameklējiet draugos – Gerda Bīviņa.:)

 2. Aleksandrs saka:

  Ko tu bēdāties. Pēc kāda laiciņa šos DVD ierakstus varēs mierīgi lejuplādēt no torrentiem. Nē, es saprotu ka gribas oriģināl ierakstu ,bet tā ir iepēja noekonomēt. :) Es piemēram biju 2x mēģinojumos parkarsis un mani veda pie mediķiem! Kauns jābūt LTV, liels kauns!

 3. Dace saka:

  nē nu super! es dejoju +32 grādos cerēju kad es varēšu redzēt kā es dejoju vismaz interneta mājaslapā bet nē vienīgā iespēja nopirkt DVD pa dārgu cenu skatīties lai gan manam televizoram nevar pievienot DVD būtu visaz ltv1 arhīvā ielikuši gājienu un koncertu

 4. Sanita saka:

  Sakiet, lūdzu, vai DVD ierakstus var iegādāties tikai televīzijā? Nav iespējams, piemēram, kādā grāmatnīcā? Paldies!

 5. Māris saka:

  Bērniem pietika izturības. Bet ieraudzīt un sadzirdēt sevi, lai būtu pilnīgs gandarījums arī dalībniekiem, tuviniekiem, kaimiņiem, tai mikslī nebija iespējams… Priekšlikums – katru plūsmu rādīt(filmēt} atsevišķi ar savu STACIONĀRU kameru, bet paralēlo plūsmu pavadīt ar sinhronu garāmejošo kolektīvu sarakstu subtitros vai sānkadrā.

 6. Ilona saka:

  Ķekavas kolektīvus vismaz parādīja :) Balvu novadu pat lāga nepieminēja, bet tajā bija 10!!! laureātu kolektīvi no 14 kolektīviem, kas vispār piedalījās svētkos, pūtēju orķestris, kas A grupā Latvijā ieguva 3. vietu, utt. Un vispār, izskatījās, ka gājiena sākumā operatori vēl gulēja, kā arī kaža un valters nebija lāga modušies….

 7. Daina saka:

  Gribetos jau iegadaties visu koncertu ierakstus, jo visi ir to verti un bus liela vertiba vel pac daudziem gadiem. Varbut iegadajoties so koncertu ierakstus komplekta varetu but atlaide?
  Vienigais ieraksts, kuru negribu skatities ir gajiens, jo tiesi gajiena del svetku rita raudaju.
  nostajoties gajiena ar saviem tris deju kolektiviem-man minuti pirms gajiena sakuma pazinoja, ka divi manis vaditie kolektivi iet novada gajiena sakuma, bet tresajam jaiet novada beigas, jo ta esot so gajienu sastadijis gajiena rezisors un LTV NOSAUKSOT KOLEKTIVUS GAJIENA UN ,,,,, JA ES GRIBOT IET AR VISIEM TRIM, TAD MAN PA LAICINAM IR JAPARSKRIEN NO NOVADA GAJIENA SAKUMA UZ NOVADA GAJIENA BEIGAM starp maniem deju kolektiviem atradas 2 kori un 2 deju kolektivi.
  Tas man bija tads nervu stress, ka nebiju spejiga sakuma pat ar smaidu noiet pirmos paris simts metrus, kur nu vel sakt krosu gar savu novadu -turp, atpakal, turp, atpakal.
  TAS MAN BIJA SVETKU VISLIELAKAIS PAZEMOJUMS, AIZVAINOJUMS UN SAPES SIRDI VEL SODIEN.
  Atvainojos berniem un vecakiem , ka nevis es pametu so savu kolektivu, bet kads svess, man nepazistams cilveks, ka berniem teicu onkulis ta bija izdomajis, lai 5 gadus ar prieku eju uz svetkiem un svetku rita man iedod pa galvu “ar mietu”.
  VISLIELAKAIS KURIOZS, KA TIESI MUSU NOVADAM NEVIENU KOLEKTIVU GAJIENA NENOSAUCA UN TIESI MANUS PAMESTOS BERNUS (KA BALVU?!) PARADIJA UZ EKRANA. MAN VAJADZEJA BUT DROSMIGAKAI UN PASAI SAMAINIT KOLEKTIVU VIETAS, BET NO KLUDAM JAU MACAS!
  Kauns liela svetku gajiena organizatoriem un LTV, kuri bija pastavejusi uz savu, ka neko mainit nevar.
  Tagad saksu treneties, lai nakosajos svetkos, nedod dievs man ieteiks skriet ap vairakiem novadiem, lai tiktu pie sava novada kolektiva.
  Mani vecaki man jautaja:Kapec visiem novadiem neparadija visus kolektivus un nenosauca visus kolektivus- vai tad bija izredzetie un neieredzetie????
  KEKAVAS NOVADA DEJU KOLEKTIVU VADITAJA.

 8. Sanita saka:

  pilnīgi piekrītu dianai. dalībniekiem ierakstus gan varēja pārdot pa puscenu, vai gana nav ekspluatējuši mūsu bērnus organizētāji, lai vēl to turpinātu darīt un uz viņiem iedzīvoties arī televīzija???

 9. diana saka:

  ziniet ko, vismaz tiem bērniem, kas nedēļu tai peklē mocījās uz tās pannas, varēja DVD vismaz par puscenu piedāvāt. citādi mans bērns visu nedēļu strādāja, bet tagad naudas rausējs LTV pelnīs naudu. bezkaunība.
  izrādās , cena ir sekojoša – 9 lati kori, un 7 lati pārējie DVD.

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings