Lielo balvu saņem Jelgavas 4.vidusskolas meiteņu koris “Spīgo”

2010. gada 11. jūlijs / LETA
X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos kā labākais koris Lielo balvu saņēma Jelgavas 4.vidusskolas meiteņu koris “Spīgo”, ko vada diriģentes Līga Celma un Liena Celma.

Balvā koris saņēma Armanda Jēkabsona izgatavoto sudraba statueti. Koris “Spīgo” galveno balvu ieguva arī iepriekšējos skolēnu dziesmu svētkos 2005.gadā.

Kā novēroja aģentūra LETA, kora dalībnieki bija ļoti priecīgi par atkārtoti iegūto titulu un viņu acīs bija redzamas laimes asaras.

Jau ziņots, ka par Lielo balvu sacentās deviņi kori, kas katrs šonedēļ notikušajā koru finālkonkursā jeb koru karos tika atzīts par labāko savā grupā.

Jelgavas 4.vidusskolas meiteņu koris “Spīgo” tika atzīst par labāko vidusskolas meiteņu koru A grupā.

Uz Lielo balvu pretendēja arī Cēsu 1.pamatskolas 5.-9. klašu koris, Jelgavas novada apvienotais koris “Asni”, Ventspils Centra pamatskolas zēnu koris, Rīgas 49.vidusskolas zēnu koris, Tukuma Raiņa ģimnāzijas meiteņu koris, Valmieras Kultūras centra jauktais koris “Skan”, Rīgas Āgenskalna Valsts ģimnāzijas jauktais koris “Mūžīgais strauts” un Jelgavas Valsts ģimnāzijas jauktais koris “Skali”.

Koru fināla žūrijas komisijas priekšsēdētāji – X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsdiriģenti Jānis Erenštreits, Romāns Vanags un Arvīds Platpers, kas ir arī koru koncerta “Mana zeme – zemīte skaistā” mākslinieciskais vadītājs.

14 komentāri to “Lielo balvu saņem Jelgavas 4.vidusskolas meiteņu koris “Spīgo””

 1. santa saka:

  nu arī es pa skaitos mazais ‘’spīgo” ir tāds prieks ka mūsu skolas gods nenobāl un XI dziesmu svētkos mēs centīsimies būt kā šis ‘’spīgo”

 2. Ilze saka:

  Vispirmāmkārtām apsveicu kori”Spīgo”ar uzvaru!
  Rezultāts, protams,patiks ne jau visiem,bet ir tā kā ir.Lai dzīvo koris “Spīgo”,bet jāsaka,ka esmu sašutusi,jo koris Spīgo vismaz tika pienācīgi sumināts,bet pārējie kori,kas finālskatēs ieguva godalgotas vietas pat nebija nekur ne pieminēti,ne nosaukti.Izturējām 3 skates,visu jūniju bērni nāca uz mēģinājumiem,ieguvām otro vietu,bet gandarījums nekāds.Kādā vēlajā dziesmu svētku vakarā kāds no novada atbildīgajām personām tā starp citu iegrūda rokās mapi kurā esot diplomi.Acīs sariesās asaras,vai tiešam nebijām pelnījuši kādu svinīgāku brīdi,vai vismaz kādu pušķiti.Žēl,ka nepiepildījās sapnis,ka kāds no žūrijas pasniegs diplomu un varēsim šo brīdi iemūžināt kādā fotogrāfijā kā saka vēsturei,bet iznāk kā vienmēr,melnā darba darītājs pēdēj
  ā vietā.Nu skumji.

 3. paula saka:

  Vispaar, kaada starpiiba vēl apspriest, acīmredzot spīgo bija pats labākais koris, tur nav ko pārspriest, jo ja mūžīgais strauts būtu labākais, tad tā arī būtu !
  Varbūt vispār koris “Asni” ir labākais !

 4. Līga saka:

  Nodomāju “Vai tad tiešām šeit ir īstā vieta, kur slavēt citu kori, ja runa iet par ko citu?”
  Un 100% piekrītu Bangai, dzirdot tikai vienu dziesmu, nevar spriest par kora patiesajām sajūtām uz skatuves.
  Meitenes atdot sevi visu. Līdz pēdējam.
  Ja kāds to uzdrīkstas apšaubīt, tad tā ir necieņa pret koristu smago, ieguldīto darbu, kura rezultātā meitenes ir tur, kur tagad ir.

  Kora “Spīgo” dalībniece.

 5. Banga saka:

  skauģiem mutes ciet! ja esi dzirdējis tikai vienu dziesmu, nedrīksti spriest par “sirds/dvēseles/jūtu” ieguldījumu.

 6. ilze saka:

  Tik tiešām “Mūžīgais strauts” bija fantastisks.
  Bet diemžēl jāpiekrīt Edgaram..

  Lai vai kā, mēs tā pat zinām kuri patiesībā ir labākie! :)

  Veiksmes vēlējumi arī turpmāk “Mūžīgajam strautam”! :)

 7. Zane saka:

  Tiešām esat palnījuši šo balvu! :)

 8. Edgars saka:

  Pilniibaa pievienojos Ulda teiktajam! Diemzel ari saja pasakuma ietekmes un visadas nepatikas pret personalijam spele lomu, tas gan ir skumji!

  Liels, liels suminajums Marijai Brazovskai un Mūžīgajam strautam!

 9. aija saka:

  es piekrītu Uldim. Dārziņa “Sapņu tālumā” bija spīdošs un patiesi dvēselisks :)

 10. elizabete saka:

  es pati esmu no kora’’spīgo” un kad uzzinājām, ka esam labākais koris latvijā, sajūtas bija labas, nu protams liels prieks.

 11. uldis saka:

  Lai vai kā “Mūžīgais strauts” ir, bija un būs labākie. Tā sirsnība un dvēseliskums, kuru redzēju viņu sniegumā, nav salīdzināms ar “Spīgo” tehniski nostrādāto dziedājumu.
  Ja priekšnesumā nav ielikta daļiņa sevis, tad tas nenonāk līdz klausītāja ausīm. :)

  Urrā Marijai Brazovskais un Mūžīgajam!!

 12. Kuzmins saka:

  nu jaa,ir par ko pasmaidiit :)
  sveicu arii es :)

 13. kuksis saka:

  nu malači , bet nu ja godīgi visi kori ir ļoti labi un viņi visi jau ir uzvarētāji kaut vai tikai tāpēc ka viņi dzied un dara to ar mīlestību :) Apsveicu ;)

 14. janka saka:

  zbis 1 vieta :D

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings