Foto reportāža no pūtēju orķestru finālkonkursa uzvarētāju apbalvošanas

2010. gada 8. jūlijs / dziedundejo.lv
Finālkonkursa uzvarētāju rezultātu paziņošana un apbalvošana notika pēc pūtēju orķestru koncerta „Priecīgs koncerts” mēģinājuma 7. jūlijā plkst. 22.00 izstāžu centrā „Ķīpsala”.

6 komentāri to “Foto reportāža no pūtēju orķestru finālkonkursa uzvarētāju apbalvošanas”

 1. Jānis saka:

  Labākais pūtēju orķestru koncerts, kāds jelkad ir bijis. Malači virsdiriģenti, orķestru diriģenti un muzikanti! Tā turēt! Čīkstuļus un nievātājus turpināt skumdināt ar jaukām programmām.

 2. Ieva no Siguldas Sudrabskaņas saka:

  Man šķiet, ka bungas iederējās tur ļoti labi, veidojot labas pārejas no viena novada repertuāra uz citu. Vienīgais trūkums bija lielā nīkšana gaidot savu kārtu. Ja godīgi tad man šķiet vislabākais kustību šovs bija Latgales novadam, jo horeogrāfiju veidoja Inese Čača, viņai raksturīgi iestudēt soļošanu orķestriem kustoties pa visu laukumu, pārējiem bija vairāk līniju šovs, bet mēs tāpat centāmies un mācījāmies kā vien pratām. Taču kopā spēlēšana uzdzina nam man mazās foršās skudriņas, spēlējot kopā ar visiem var just, kas ir orķestru spēks, neviens koris to neaizstās.

 3. Lāsma saka:

  Pati spēlēju, nebij ne vainas. Bet fotogrāfam gan fuj – varētu padomāt, ka tur galvenais bija dejotājas, ne orķestranti.

 4. EdZha saka:

  Piekrītu Jānim! Man pašam kā dalībniekam bija ļoti garlaicīgi.Likās ka koncerts ir par godu Rihardam Zaļupem nevis pašiem pūtējiem!! :(

 5. čikičiki saka:

  Vajadzēja klātienē dzirdēt, bija super :)

 6. Jānis saka:

  Esmu vīlies šai koncertā, viens no sliktākajiem , kas ir redzēts, TV sūdīga skaņa un programma pārāk vienveidīga! :( Likās ka tas ir koncerts sitamajiem instrumentiem un basģitārai, kur orķestris pilda tik pavadījuma funkcijas!!

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings