Pūtēju orķestri priecē “Priecīgā koncertā”

Pūtēju orķestru koncerts “Priecīgs koncerts” savus klausītājus priecēja izstāžu centrā “Ķīpsala”. Koncerts bija daudzkrāsains – tautas melodijas, garīgā un klasiskā mūzika, latviešu klasika, operas, kā arī latviešu un pasaules populārās mūzikas skaņdarbi.

2010. gada 9. jūlijs / dziedundejo.lv
Koncerta viesu vidū bija komponisti Juris Kulakovs un Līga Celma, dziedātāja Kristīne Zaharova, sitamo instrumentu solists Rihards Zaļupe, grupas „Labvēlīgais tips” solists Andris Freidenfelds un maestro Raimonds Pauls.

15 komentāri to “Pūtēju orķestri priecē “Priecīgā koncertā””

 1. Edgars saka:

  Interesanti, kāpēc vairs fotogalerijās nav attēlu? Vēl pirms mēneša vai mazāk bija, bet vairs nav. Nevienas pašas. Kāpēc?

 2. Marta saka:

  Paldies par atbildi ;) Protams, saprotu, ka viss vēl ir jāapkopo utt. Ar enpacietību gaidīsim visi bildes. ;)

 3. Bildes noteikti būs. Ļaujiet tās apkopot un uzkopēt uz attiecīgaijiem serveriem. Ne jau visiem šobrīd ir vasaras brīvlaiks :-)

 4. Baiba saka:

  Arī es gaidīju, ka vismaz visu novadu pūtēju kopskatu bildes būs redzamas. Vai tiešam pūtēji, kuriem bija tik smagi jāpūlas, lai to visu iemācītos, nav to pelnījuši. Televīzijā tika ziņots bez maz vai pat bilžu plūdiem. Bet kas ir šeit? Vien pāris bildes. Nesaprotu, kādēļ tāda necieņa tieši pret pūtēju orķestriem?

 5. Kristiāna saka:

  Man arī gribas vairāk bilžu.Pilnībā piekrītu Martai, viņa pateica visu ko es gribēju teikt :)

 6. Tija Ķirse saka:

  Marta, arī es esmu vīlusies par sava novada solisti. Diezgan iegāza pasākumu. Domāju, ka mums vajadzēja kaut ko unikālāku nevis tikai prastu dziedātāju kas nemaz nevar uz diriģentu paskatīties. Kurzemniekiem ar Zaļupi paveicies, vismaz ir ar ko lepoties!

 7. Ernests saka:

  Tā arī nekur nesaskatīju sevi. :( Esmu vīlies šajā aprakstā..

 8. Alizeja saka:

  Jā, es arī gaidu vairāk bilžu! Man tiešām gribas, lai kaut tās paliktu par atmiņu no šiem svētkiem! Ļoti gaidu vēl.!!

 9. [...] This post was mentioned on Twitter by Toms. Toms said: RT @dziedundejo Foto no pūtēju orķestru koncerta "Priecīgs koncerts" – http://tinyurl.com/32qyyha [...]

 10. Marta saka:

  Un, runājot par solistiem, tas ir jauki, ja viņi papildina orķestri ar savu dziedājumu, nevis traucē orķestrim, dziedot savā ritmā, “velkot” orķestri atpakaļ, tā teikt, palēninot tempu. Pūtēju orķestru koncertā galvenais tomēr ir orķestris.
  Urrā Fredim, viņš bija labs. Vidzemei gan derēja cits solists.

 11. Marta saka:

  Es kā dalībniece, protams, vēlētos redzēt vairāk bildes. Paldies, Tija! Tiešām, darbs nebija no vieglajiem. Nepietiek jau ar to, ka tv tiešraide bija galīgi garām, jo to, kas bija jāredz, skatītāji neredzēja (piem., defilē rakstus). Tad vismaz bildes varēja būt vairāk un labākas. Protams, gandarījums par svētkiem ir! Arī par to, ka bija par pūtējiem padomāts, rīkojot atsevišķu koncertu. Bet tāpat daudzi drošvien vēl nezina, ko nozīmē vārds “defilē”, kā noris pūtēju mēģinājumi, un kā ir pūst un kustēties reizē, skatīties notīs ar vienu aci, ar otru – uz diriģentu,kuru reizēm pat nevar redzēt. Instrumentu skaņošana, sildīšana un vēl daudzas citas orķestru “fīčas” daudziem ir pavisam svešas. Un vēl joprojām daudzi domā, ka pūst ir ļoti viegli arī šādā karstumā. Pēc šiem svētkiem arī es pati sapratu, ka tomēr tas nebūt nav viegli, īpaši tiem, kuriem ir smagāki instrumenti.
  Tāpēc, lūdzu, ievietojiet vairāk bildes, ja tādas vispār ir uzņemtas! Un cerams, ka turpmāk arī pūtēji tiks vairāk popularizēti.

 12. Jānis saka:

  Jā, tiešām bildes ir PĀRĀK maz. Ar šīm bildēm nav ne puse pateikta no visa koncerta

 13. Tija Ķirse saka:

  Kāpēc tik maz foto? Domāju, ka dalībnieki ir pelnījuši sevi kārtīgi nopētīt, jo darbs nebija no vieglajiem.

 14. Jelgavniece saka:

  Tiešām būtu jauki aplūkot visas bildes, neviss tikai tās dažas, kas mainās ik pa laikam! ceru, uz šādu iespēju!

 15. Rihards Saule saka:

  Nesanāk kaut kā palūkoties ne uz bildēm no orķestru koncerta (tikai kā tās desmit bildītes iekš slaidiem), kā arī, uzspiežot uz sadaļu orķestri, tieku “atsviests” atpakaļ uz iepriekšējo sadaļu. Info par orķestriem NAV. Hello, Yoko!

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings