Foto no Mūsdienu deju koncertiem

2010. gada 10. jūlijs / dziedundejo.lv
Rīgas Kongresu namā 9. jūlijā divos Mūsdienu deju koncertos plkst. 12.00 un 19.00 bija redzama 41 spilgta un oriģināla horeogrāfija, kas papildināja laiku un telpu ar efektīvām video vizualizācijām.

Mūsdienu deju koncerts sastāvēja no 41 oriģinalhoreogrāfijas, kas pārstāvēs dažādus mūsdienu dejas žanrus – šova, hip-hop, ielu, laikmetīgā, džeza, breika deju, improvizācijas. Ekspresīvajā un vērienīgajā iestudējumā dejoja kolektīvi no Rīgas, Jelgavas, Bauskas, Madonas, Daugavpils, Tukuma, Valmieras pilsētām, kā arī Salaspils, Rojas, Liepājas, Mālpils, Cēsu, Ropažu un Krimuldas novadiem.

18 komentāri to “Foto no Mūsdienu deju koncertiem”

 1. dejojošā saka:

  Sākumā bija liela sajūsma par šo pasākumu, bet beigās tā bija liela vilšanās. Kur tik skaties, tur priekšā “Buru” dejotāji. Viņiem piederēja šis koncerts un pārējie deju kolektīvi bija tikai fonam. Tie jau tika saukti par Burusvētkiem, jo koncerta režisora Edīte Ābeltiņa VISUR bija sabāzusi savus dejotājus un viņiem arī tikai visas simpātiju balvas. Uzskatu ka tas nepavisam nebija godīgi pret pārējiem dejotājiem, jo arī mēs visi centāmies un bijām tikapt labi.

 2. letthemallstare saka:

  piedalījos, viss bija ļoti jauki. izņemot vienu lietu. no režisores Edītes Ābeltiņas puses nebija godīgi, ka viņa par solistiem (pāriem kas bija baltos tērpos un novērsa uzmanību no dejām) izraudzījās tikai no sava deju kolektīva “Buras”. es domāju visiem tas būtu jāzin, jo vai tad citos kolektīvos nedejo tik pat labi, vai pat labāki dejotāji?
  neatklāšu sava kolektīva nosaukumu, bet mēs šos dziesmu svētkus saucām par “buru” deju svētkiem. neesmu pārliecināta, ka kādreiz vēlēšos atkal sadarboties ar šo kolektīvu. bet tās ir tikai manas domas. kurš ir ar mani? :)

 3. Ilze saka:

  Es piedalījos un man viss ļoti patika, viss bija tik ideāli, ka nevaru pat vaŗdiem uzrakstīt un izstāstīt, cik tas bija pozitīvi. :))
  tik un tā tajās bildēs manis nebija. :(
  Keitij, skaudība tev, saulīt, ir. ;)

 4. solists saka:

  Klau reku inks no kongresu nama koncerta – http://www.failiem.lv/list.php?i=ihoijt

  Un solistu doma bija apvienot visas dejas vienā stāstā, lai nebūtu muļķīga noiešana un uznākšana!!!
  Gandrīz katrai dejai bija savs horeogrāfs, jo grupas bija no visas Latvijas!!
  Keitij, labi, ka tu izsaki savas domas, bet izklausās mazliet muļķīgi, ka tu tik ļoti kritizē mūs un es piekritīšu tiem kas teica, ka tavas domas nav bijušas taisnīgas!

  Paldies visiem tiem, kuriem patika un piedodiet, kuriem mēs traucējām, bet kā jau teicu, bija vajadzīgs, kas tāds, kas vienotu visas dejas…

  Ar cieņu
  Solisti

 5. dalibniece saka:

  arii gribeetos visas fotografijas redzeet

 6. dalībniece saka:

  Ļoti gribētos redzēt visas bildes, pat ja tās nav ļoti veiksmīgas. Gribētos atrast arī sevi, lai paliktu atmiņai bildīte. JA IR IESPēJAMS, LūDZU, PARāDIET VISAS BILDES!!!

 7. dejoju saka:

  Keitij, ja jau abas ar mammu esat baigās profesionāles, tad kāpēc pašas nebijāt koncerta dalībnieces? Izdari pati kaut ko vērtīgu un tad citus kritizē ;)

 8. Martins saka:

  Paldies par koncertu! Ļoti labā līmenī, jauniešiem bija gan skaisti tērpi, gan horeogrāfija. Deju solisti pasākumu padarīja aizraujošāku un ar stāstu.
  Jāuzslavē ideja par ieejas vārtiem. Mazajiem ķipariem smaidiņu līmešana sākumā ļoti nepatika, taču vēlāk bija par ko runāt un runāt.

 9. K saka:

  Ketij ja jau koncerts bija tiks sūdīgs tad kāpēc pati tur nedejoji?

 10. Dejotāja saka:

  Vai kāds nezin, kur vēl būtu bildes no mūsdienu deju koncerta un kā varētu redzēt atkārtojumu, vai tas ir iespējams tikai nopērkot DVD?

 11. mazaa saka:

  ja, gribetos vairak bildes, jo manuprat bija samera daudz fotografi un tad jau ari jabut daudz bildem :)
  nja par tiem pariem kas iejaucas, man ar vini diezko nepatika.
  pats konecrts-man pasai patika pirme 2 bloki(1 dala) parejie skita tadi baigi garlaicigie un vienveidigie. un mana uzskata koncerts bija samera gars un dala cilveku jau pec 1 dalas devas prom :(

 12. dejotāja saka:

  Vai tad vairāk bilžu nav?

 13. meitene saka:

  Keitij, vispirms iemācies pareizi rakstīt un tad citus kritizē. Ja Tu dejo tāpat kā raksti, tad tavu viedokli vada vienkārša skaudība ;)

 14. Anna saka:

  Manuprāt koncerts bija ļoti skaists, interesants un man patika tie solisti – tas koncertu paradīja aizraujošāku.
  Malači visi dejotāji!!
  Un, keitij, koncerta beigās bija 2 dziesmas latviešu valodā. tikai pēdējā deja nebija latv.val.

 15. keitija saka:

  Labvakar,Kronkresu nama tas moderono deju koncerts -galiigi garam !!!!!Tākā jau es dejoju jau no 4 gadiniem es zinu ka ir jadejo un kadam kustibam ir jabut un mana mamma ir deju horeografe un kustibas bija garlaicigas vieglas! muzika garlaiciiga nav interesanta nav aizraijosa!nobeigumu muzika latv val vareja izdomat vai izvelet piemerotaku un jautraku! un tie baltie cilveki kas iejaudzas deju beigas un deju sakuma (vaditaji ) trauceja! galiigi garam tas prieksnesums bija ,loti vilusies biju ari domaju ka bus kas labaks!

 16. Kristīne saka:

  Vai ir zināms, kad rādīs atkārtojumu mūsdienu dejas koncertam?

 17. Alex saka:

  Kopumā koncerts patika, jo bija iespēja iepazīties ar dažādu pilsētu labākajiem kolektīviem.Protams, gribējās, lai būtu no pilnīgi visām pilsētām pa kolektīvam.
  Ļoti traucēja vērot dejotājus tie pāri(puisis ar meiteni), kuri grozījās pa skatuvi, bieži vien, pa skatuves priekšu aizsedzot dejotājus. Tad vēl trakāk bija, kad viņi centās iepludināties dejotājos, un pārsvarā izskatījās tizli. Kam tik muļķīga ideja bija ienākusi galvā? tas bija neizsakāmi traucējoši un bezgaumīgi.

 18. 11333 saka:

  Tas puisis burbuļos izskatās dikti foršs!!! :))

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings