Aicina kļūt par Svētku reportieriem

2010. gada 17. aprīlis

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku arhīvs. Svētku Noslēguma koncerts Mežaparka estrādē 2005.gadā.

Foto: Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku arhīvs. Svētku Noslēguma koncerts Mežaparka estrādē 2005.gadā.

Svētku rīkotāji meklē 20 radošus jauniešus vecumā no 14 līdz 21 gadam, kuri ir gatavi jauniem izaicinājumiem, jo X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku projekts “Mantojums” sāk veidot jauno reportieru studiju Svētku norises dokumentēšanai.

Kā stāsta projekta vadītāja Inta Kraskeviča, jaunajiem reportieriem būs jāveido bijušo un šī gada svētku dokumentālais un foto arhīvs, jāpieraksta atmiņas, kā arī aktīvi jārosās Svētku laikā – jāintervē dalībnieki, diriģenti, horeogrāfi, skatītāji. Studijas jauniešu paveikto varēs no 8. līdz 11.jūlijam apskatīt Vērmanes dārzā Rīgā, kur darbosies projekta “Mantojums” jauno reportieru studija, kā arī reportieru veikums būs lasāms Svetku mājaslapā www.dziedundejo.lv. “Savas amata prasmes Vērmanes dārzā jauniešiem rādīs un ar pieredzi dalīsies arī profesionāļi – žurnālisti, televīzijas operatori, fotogrāfi. “Domāsim brīvi, strādāsim radoši, veidosim svētkus kopā, lai varam katram pateikt: Es tur biju, es to paveicu!” piebilst Inta Kraskeviča. Labākajiem un aktīvākajiem studijas dalībniekiem viņa sola īpašas balvas.

Visi interesenti tiek aicināti pieteikties reportiera darbam, sūtot pieteikumu projekta “Mantojums” vadītājai Intai Kraskevičai uz e-pastu: mantojums@visc.gov.lv. Papildu informācija pa tālr. 67350813. Pieteikumā nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, vecumu, kontaktinformāciju un īsu motivācijas pamatojumu darbam studijā.

Comments are closed.

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings