Atklāj X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mājaslapu www.dziedundejo.lv.

2010. gada 19. marts

Šodien interneta vidē sāk dzīvot X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mājaslapa www.dziedundejo.lv . Jubilejas gadā svētku lapa ir ne tikai krāšņa dienasgrāmata, bet arī svētku koordinatoru darbarīks un saziņas centrs vispopulārāko sociālo tīklu vidē. Ciešā sadarbībā ar portālu Draugiem.lv ir izveidots Svētku forums.

Svētku gaidīšanas laikā dziedundejo.lv sniegs visu oficiālo informāciju par svētkiem sadarbībā ar Valsts izglītības satura centra mājaslapas visc.gov.lv veidotājiem. Savukārt galvenais Svētku sociālo tīklu partneris, portāls Draugiem.lv, ir radījis plašu sadaļu svētku dalībniekiem. Tajā varēs izveidot savu Vilciņu – deju kolektīva, kora, orķestra, folkloras kopas, kā arī individuālo svētku dalībnieku profilu. Vilciņi varēs savstarpēji sazināties, aicināt uz pasākumiem un arī ievietot praktisku informāciju sludinājumu sadaļā.

„Ienāciet dziedundejo.lv un piedalieties Svētku procesā! Atrodiet sev noderīgu informāciju, dalieties ar to un sekojiet līdzi Svētku norisēm. Mēs aicinām dalībniekus, līdzjutējus un vērotājus palīdzēt organizatoriem atspoguļot daudzveidīgās Svētku norises,” aicina lapas redaktors.

Portāla Draugiem.lv radošais direktors Guntars Meluškāns uzsver, ka Svētku sadaļa www.draugiem.lv/dziedundejo/ ir radīta tā, lai būtu viegli uztverama un interesanta gan mazajiem, gan lielajiem Draugiem.lv lietotājiem.
„Nākam kopā, te varēs gan sevi un savu veikumu parādīt, gan iegūt jaunus draugus. Varbūt daudzi, kas sadraudzēsies šajā Svētku gaidīšanas laikā Draugiem.lv, satiksies no 6. līdz 11. jūlijam Rīgā. Ceram, ka sadarbība veidosies arī starp daudziem interešu izglītības kolektīviem. Tā ir Draugiem.lv dāvana X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem to lielajā jubilejā,” tā Guntars Meluškāns.


Comments are closed.

dziedundejo.lv sociālajos tīklos       Foorsh Interactive | hostings